Yeni Kullanıcı Kaydı

Tarafıma pazarlama ve tanıtım amaçlı SMS ve e-posta ile iletişime geçilmesine izin veriyorum.
Sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.
  • Çiçek siparişiniz, sipariş formunda belirtmiş olduğunuz alıcıya teslim edilecektir.
  • Alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı hastaneler, okullar, oteller ve işyerleri güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Siparişiniz alıcıya belirtilen zaman diliminde ve belirtilen özelliklerde ulaştırılmış olmasına rağmen alıcı tarafından teslim alınmamış veya kabul edilmemiş ise ücret iadesi yapılmaz.
  • Çiçek gönder mede, Çiçek aranjmanlarımızda kullanılan yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler yapılabilir.
  • Ücret İade Koşulları: Ödemesi yapılan her siparişin , teslimat günü gelmeden bilgi verildiği takdirde ödemesi iade edilir.Ürün tedariği müşterinin talebine göre temin edilmiş fakat müşteri siparişinden vazgeçerse ücret iadesi yapılamaz.Resimde gösterilen ürünün aynısı gitmek durumundadır.Ürün bozulmuş,zedelenmiş veya bayat ise ücret iadesi yapılır.Bazı çiçek çeşitleri her bölgede veya şehirde temin edilemediğinden ikame ürün gönderilebilir.Özel günlerde sevgililer günü,anneler günü vb. yoğunluk sebebiyle gecikmeler yaşanabilir bu sebeple işyerlerine mesai saatlarine kadar teslimat gerçekleştirilir.Özel günlerde gün içerisinde teslimatı yapılmayan çiçeklerin ödemesi iade edilir.
  • Sayın müşterilerimiz, tek temennimiz sevdiklerinize göndereceğiniz çiçeklerin tazeliği,kaliteli ve fiyatından memnun kalmanız yönündedir.Sizin memnuniyetiniz için temiz ve özenli çiçek çeşitlerimizi belirtilen zamanlarda alıcılarına ulaştırmak için elimizden geleni yapmaktayız.158 Ülkeye ve Türkiye'de 81 ile çiçek gönderen  ile sizi mahçup etmemek en büyük övünç kaynağımızdır.Çiçek dolu günler dileriz.